Karta spółki na GPWGrupa Arcus FacebookGrupa Arcus Google+Profil Grupa Arcus LinkedIn

Otwieraczki

Otwieracz listów Pitney Bowes 1241
Otwieraczka (otwieracz) listów, kopert Pitney Bowes 1241 w krótkim czasie otwiera duże ilości korespondencji. Po prostu połóż stos kopert na podajniku, a zostaną one automatycznie pobrane, otwarte i umieszczone na tacy odbiorczej – gotowe do wyjęcia zawartości. Przetwarzając 400...
Otwieracz Pitney Bowes OPEX 206
Otwieraczka (otwieracz) listów, kopert Opex 206 jest przeznaczona dla klientów otwierających bardzo duże ilości korespondencji. Przy prędkości otwierania sięgającej 36 000 kopert na godzinę Opex 206 jest jednym z najszybszych otwieraczy do kopert dostępnych na rynku. Możliwe jest otwieranie ponad...

oddziały
regionalne
Nasz serwis zapewnia profesjonalne wykonanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Wszelkie zlecenia realizujemy zarówno we własnych ośrodkach serwisowych, zlokalizowanych w większych miastach Polski, jak również dzięki sieci kilkudziesięciu autoryzowanych partnerów serwisowych na terenie całego kraju.
Dolnośląskie
Kujawsko-pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie
woj. pomorskie
ul. Kartuska 314
80–125 Gdańsk
Andrzej Szablewski – Kierownik Oddziału
tel: 607 167 618
e-mail: andrzej.szablewski@arcus.pl
Justyna Walicka – Asystentka Oddziału
tel: (58) 746 92 90, 603 089 240
e-mail: justyna.walicka@arcus.pl
Piotr Piwowarski - Specjalista ds. Handlowych
tel: 607 499 133
e-mail: piotr.piwowarski@arcus.pl
woj. kujawsko – pomorskie, warmińsko-mazurskie
ul. Sokola 3 (wejście od ul. Wojska Polskiego 4)
85-172 Bydgoszcz
Andrzej Szablewski – Kierownik Oddziału
tel: 607 167 618
e-mail: andrzej.szablewski@arcus.pl
Teresa Wlaźlak - Asystentka Oddziału
tel: 726 520 173, (52) 511 54 70
tel/fax: (52) 322 09 50
e-mail: teresa.wlazlak@arcus.pl
Bogumiła Łyczkowska - Specjalista ds. Handlowych
tel: 607 499 148
e-mail: bogumila.lyczkowska@arcus.pl
woj. lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie
ul. Metalowa 3
60-118 Poznań
Łukasz Bąk – Dyrektor Oddziału
tel: 695 288 884, (61) 862 73 16
e-mail: lukasz.bak@arcus.pl
Anna Michalska - Asystentka Oddziału
tel: 603 386 930, (61) 862 83 90
e-mail: anna.michalska@arcus.pl
Sławomir Szczepański - Key Account Manager
tel: 785 310 675, (61) 610 02 69
e-mail: slawomir.szczepanski@arcus.pl
Krzysztof Nowicki - Specjalista ds. Handlowych
tel: 601 384 181
e-mail: krzysztof.nowicki@arcus.pl
Anna Stemplewska - Specjalista ds. Handlowych
tel: 722 371 111
e-mail: anna.stemplewska@arcus.pl
Centrala - Arcus S.A.
woj. mazowieckie, lubelskie, podlaskie
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa
tel: (22) 536 08 00
fax: (22) 831 70 43
e-mail: handlowy@arcus.pl
woj. dolnośląskie, opolskie
ul. Inżynierska 47A lok. U24
53-227 Wrocław
Joanna Mikoda - Różańska – Dyrektor Oddziału
tel: 603 207 597, (71) 707 11 34
e-mail: joanna.mikoda@arcus.pl
Małgorzata Harpeniuk - Asystentka Oddziału
tel: (71) 723 16 35
e-mail: malgorzata.harpeniuk@arcus.pl
woj. łódzkie
Arcus Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
ul. Łąkowa 3/5
90-562 Łódź
tel: (42) 203 14 12
e-mail: lodz@arcus.pl
Jakub Kowalczyk – Kierownik Oddziału
tel: 607 870 962, (42) 203 14 07
e-mail: jakub.kowalczyk@arcus.pl
Ewelina Bęczkowska – Asystentka Oddziału
tel: (42) 203 14 12
e-mail: ewelina.beczkowska@arcus.pl
Adam Jastrzębski - Kierownik ds. Klientów Kluczowych
tel: 603 094 124, (42) 299 24 63
e-mail: adam.jastrzebski@arcus.pl
Michał Struzik - Kierownik ds. Klientów Kluczowych
tel: 669 661 625, (42) 203 11 22
e-mail: michal.struzik@arcus.pl
woj. śląskie
ul. Połomińska 16
40-585 Katowice
Jacek Perz – Dyrektor Oddziału
tel: 605 160 120
e-mail: jacek.perz@arcus.pl
Jolanta Uranek - Asystentka Oddziału
tel: 603 387 037, (32) 72 97 483
fax: (32) 254 64 70
e-mail: jolanta.uranek@arcus.pl
Łukasz Undas - Specjalista ds. Handlowych
tel: 785 310 598
e-mail: lukasz.undas@arcus.pl
Mateusz Molenda - Specjalista ds. Handlowych
tel: 665 405 630
e-mail: mateusz.molenda@arcus.pl
woj. świętokrzyskie
Adam Jastrzębski - Kierownik ds. Klientów Kluczowych
tel: 603 094 124, (42) 299 24 63
e-mail: adam.jastrzebski@arcus.pl
Jakub Kowalczyk – Kierownik ds. Klientów Kluczowych
tel: 607 870 962, (42) 203 14 07
e-mail: jakub.kowalczyk@arcus.pl
woj. małopolskie
Jacek Perz – Dyrektor Oddziału
tel: 605 160 120
e-mail: jacek.perz@arcus.pl
Marek Dudziak - Doradca ds. Klientów Biznesowych
tel: 781 863 066
e-mail: marek.dudziak@arcus.pl
Marcin Otrębski - Specjalista ds. Handlowych
tel: 783 910 618
e-mail: marcin.otrebski@arcus.pl
woj. podkarpackie
Wojciech Chodur – Specjalista ds. Handlowych
tel: 607 322 290
e-mail: wojciech.chodur@arcus.pl
woj. lubelskie
ul. Wojciechowska 9a
20-704 Lublin
tel: (22) 536 08 91
e-mail: lublin@arcus.pl
Anna Zacharewicz - Specjalista ds. Handlowych
tel: 785 789 277
e-mail: anna.zacharewicz@arcus.pl

Formularz kontaktowy